
Витяжний вентилятор для ванної з гравітаційними ляльками та таймером AirRoxy pRestige 100 ZG TS білий 01-027
- Немає в наявності
- Код: 01-027
1 730 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Вентилятори серії pRestige — це осьові настінні вентилятори, інноваційний дизайн яких був натхненний кубізмом і універсальною формою квадрата. Ці вентилятори створені відповідно до принципів економії й екології, тому вони забезпечені гравітаційними жалюзі, які блокують зворотний потік повітря без додаткового споживання енергії.
Вентилятори серії pRestige — це найкращий вибір для приміщень із підвищеною вологістю. ZG- гравітаційні жалюзі.
TS-регульований таймер (3-23 хв вентилятор працює після вимкнення світла).
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний
Рівень шуму, дБ: 39
Продуктивність: 97 м3/год
Діаметр труби: 10 см
Потужність: 15 Вт
Частота обертання: 2400 + 200 об./хв
Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IPX2
Габарити (ВхШхГ): 16,1 х 16,1 х 8.5 см
Обладнання: гравітаційні жалюзі, таймер
Глибина: 8.5 см
Вага: 0.57 кг
Колір: Білий
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
Виробник Польща
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 97 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.57 кг |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 |
| Глибина | 117 см |
| Потребується потужність | 15 |
| Розмір патрубка | 99 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 39 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 160 |
- Ціна: 1 730 ₴





