
Витяжний вентилятор зі шнурковим вмикачем AirRoxy dRim 100 РS BB на кулькових підшипниках білий 01-061
- Немає в наявності
- Код: 01-061
1 213 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
РS-стандартна комплектація ввімкнути/вимкнути, так само в комплекті йде шнурковий вимикач. BB — є кулькові підшипники.
Характеристики:
Потужність: 93 м3/год
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний, стельовий
Рівень шуму, дБ: 26
Діаметр труби: 10 см
Потужність: 8 Вт
Частота обертання: 2400 + 200 об./хв
Колір: Білий
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
ПАНЕЛЬ і ЗОБРАТНИЙ КЛАПАН на вентилятор купуються ОТРИМНО.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.36 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 |
| Глибина | 69 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 26 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 120 |
- Ціна: 1 213 ₴







