
Витяжний вентилятор для ванної з кабелем АirRoxy Planet Energy 125 PS білий 01-096 — фарбується зараз!
- Немає в наявності
- Код: 01-096
890 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується осьовий настінний вентилятор Planet Energy поєднує в собі чистий модерновий дизайн, з потайними монтажними деталями, що дають змогу адаптуватися до будь-якого приміщення та дизайну. Має компактні розміри
Вентилятор був розроблений для економії й дуже тихої експлуатації.
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний, стельовий
Рівень шуму, дБ: 28
Продуктивність: 140 м3/год
Діаметр труби: 12,5 см
Потужність: 10 Вт
Частота обертання: 2400 + 200 об./хв
Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IPX2
Габарити (ВхШхГ): 16.0 х 16,0 х 7.9 см
Глибина: 7.9 см
Вага: 0.31 кг
Колір: Білий
Виробник: Польща
РS-стандартна комплектація увімкнути/вимкнути з електричним кабелем і вилкою, орієнтовна довжина кабелю 2,5 м.
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Витрата повітря | 140 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.35 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 |
| Глибина | 79 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Розмір патрубка | 125.5 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 28 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 160 |
- Ціна: 890 ₴



