
Витяжної канальний вентилятор airRoxy aRil 125-360 білий 01-153 — фарбується зараз!
- Немає в наявності
- Код: 01-153
4 077 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY — ПОВОВНА СЕМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОІЗВОВІДСТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRil. Цей канальний вентилятор застосовується для нагнітання та всмоктування повітря у вентиляційних каналах. Канальні вентилятори є прекрасним рішенням застосовувати в промислових приміщеннях (майстерні, зали, склади, гаражі). Невеликі розміри вентиляторів спрощують їхнє встановлення у важкодоступних місцях з обмеженим простором.
Є в цій лінійці 5 типорозмірів вентиляторів із продуктивністю від 198 м3/год до 870 м3/год. Також різні діаметри під'єднання 100 мм, 125 мм, 150 мм, 160 мм, 200 мм. Ці вентилятори можна керувати за допомогою регуляторів обертів.
Вентилятор aRil складається з двигуна індукційного асинхронного однофазного, пристосованого до постійної роботи, повітряного гвинта, корпус виготовлений із технічного полімерного матеріалу, стійкого до технічних пошкоджень.
Характеристики:
Модель: aRil 125-360
Тип: осьовий
Тип монтажу: канальний
Рівень шуму, дБ: 56/46/40
Продуктивність: 280/200/180 м3 / рік
Діаметр труби: 12.5 см
Потужність: 36/26/24 Вт
Частота обертання: 2300/1700 об./хв
Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
Габарити (ВхШхГ): 21.6 х 17.8 х 25.8 см
Глибина: 25.8 см
Тиск, Па: 140/110/80
Вага: 1,95 кг
Колір: Білий
Виробництво: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Витрата повітря | 280 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Вага | 1.95 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 216 |
| Глибина | 258 см |
| Довжина | 258 |
| Максимальний робочий тиск | 140 |
| Мінімальний робочий тиск | 80 |
| Потребується потужність | 24 |
| Продуктивність | 280 куб. м/год |
| Стандарт | Да |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Рівень шуму | 40 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 178 |
- Ціна: 4 077 ₴








