
Витяжний вентилятор для ванної з таймером Soler & Palau SILENT 100 CRZ MARBLE BLACK DESIGN 4C чорний мармур
- Немає в наявності
- Код: 5210620000
6 372 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутова серія вентиляторів налічує безліч варіантів.
До вашої уваги пропонуємо популярну дизайнерську лінійку витяжних вентиляторів, яка може адаптуватися під будь-який дизайн, серію SILENT DESIGN. Вентилятори виготовлені з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном (плівчастим герметичним) й однофазним двигуном, з вбудованим термозахистом.
Вентилятор Soler & Palau SILENT 100 CRZ MARBLE BLACK DESIGN 4C містить регульований таймер (1-30 хвилин), який підтримує роботу вентилятора заданий період часу після вимкнення вентилятораболе 30 000 годин. Гарантія 12 місяців.
Характеристики:
• Класифікація: побутової
• Тип: осьовий
• Тип монтажу: настінний, стельовий
• Рівень шуму: 26.5 дБ
• Продуктивність: 85 м3/год
• Діаметр труби: 10 см
• Потужність: 8 Вт
• Частота обертання: 2400 об./хв
• Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
• Особливості: дизайнерська панель, тихий, чорний мармур глянець
• Габарити (ВхШхГ): 18.8х18.8х7.9 см
• Обладнання: зворотний клапан
• Глибина: 7.9 см
• Вага: 0.65 кг
• Колір: чорний
• Країна реєстрації бренда: Іспанія
• Країна-виробник: Іспанія
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрацій на корпус вентилятора. Клас захисту IРХ4, це означає захист вентилятора від великої кількості бризок з усіх боків. Робоча температура: від 0 до +40 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.65 кг |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 |
| Глибина | 129 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 26.5 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 188 |
- Ціна: 6 372 ₴







