
Витяжної канальний вентилятор AirRoxy aRw 160 01-101 — прикраса зараз!
- Немає в наявності
- Код: 01-101
2 165 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА САМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОДОБУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AirRoxy aRw. Цей канальний вентилятор застосовується для нагнітання та всмоктування повітря у вентиляційних каналах. Канальні вентилятори AirRoxy aRw є прекрасним рішенням застосовувати для публічного користування (магазини, бари, ресторани, санвузли), а також у житлових приміщеннях і промислових об'єктах (майстерні, ангори, склади, гаражі).
Вентилятори AirRoxy aRw вирізняються компактним корпусом, виготовленим зі сталі, покритої антикорозійним шаром. Вентилятори AirRoxy aRw можуть бути забезпечені регулятором обертів, завдяки якому можна з легкістю встановити режим роботи, необхідний користувачеві.
Є в цій лінійці 6 типорозмірів вентиляторів із продуктивністю від 180 м3/год до 1750 м3/год. Також різні діаметри під'єднання 150 мм, 160 мм, 210 мм, 260 мм, 310 мм і 363 мм.
Максимальна температура роботи 40 градусів.
Конструкція вентилятора
1. однофазний асинхронний індукційний електродвигун, пристосований для безперервної роботи;
2. алюмінієвий пропелер, профільований під певний кут;
3. корпус з поцинкованої жорстки, стійкий до корозії та механічних пошкоджень, обладнаний монтажною стопою.
Вентилятори AirRoxy aRw не вимагають виконання частих оглядів. Вони пристосовані до безперервної роботи та залежно від умов роботи вентилятори огляду можна періодично виконувати в разі потреби.
Характеристики:
Модель: aRw 160
Тип: осьовий
Тип монтажу: канальний
Рівень шуму, дБ: 52
Продуктивність: 185 м3 / рік
Діаметр труби: 16 см
Потужність: 32 Вт
Частота обертання: 1400 об./хв
Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
Габарити (ВхШхГ): 16.6 х 16.0 х 17.5 см
Глибина: 17.5 см
Тиск, Па: 32
Вага: 1,7 кг
Колір: Сріблястий
Виробництво: Польща
Розміри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Вага | 1.7 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 166 |
| Глибина | 175 см |
| Довжина | 175 |
| Максимальна температура довкілля | 40 град. |
| Максимальний робочий тиск | 32 |
| Потребується потужність | 0.32 |
| Продуктивність | 185 куб. м/год |
| Стандарт | Да |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Рівень шуму | 52 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 160 |
- Ціна: 2 165 ₴





