
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-160/100 N silent — фарбує зараз!
- Немає в наявності
- Код: 5211318000
6 730 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT.
Канальні вентилятори серії TD-SILENT розроблені спеціально для приміщень із високими вимогами до низького рівня шуму. Вентилятори виготовляються з високоякісного пластику та комплектуються високоефективними крильчатками з діагональними лопатками.
Конструктивно вентилятор складається з двох частин: монтажного кронштейна та закріпленого на ньому корпусу вентилятора. Корпус вентилятора подвійний, між зовнішнім і внутрішнім корпусом розміщений шар звукопоглинального матеріалу.
Звукові хвилі від крильчатки й електродвигуна проходять крізь внутрішній перфорований корпус і під певним кутом, спрямовуються на шар шумопоглинального матеріалу, гладиться практично на сто відсотків. Використання гумових ущільнювачів на патрубках вентилятора дає змогу унеможливити передавання вібрацій від вентилятора до повітропроводів.
У моделі TD-160/100 N silent електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрації на корпус вентилятора. Така конструкція дає змогу дотич низького рівня шуму без застосування особливого звукоізолювального корпусу.
Переваги використання канальних вентиляторів TD-SILENT:
1. мала висота корпусу вентилятора робить їх незамінними під час встановлення в обмеженому просторі, (наприклад, за підшивним стелем)
2. швидкорознімні хомути, забезпечені гумовими ущільнювачами, спрощують монтаж і обслуговування вентилятора, а також гасити всю вібрацію від вентилятора;
3. наднизький рівень шуму;
4. клемна коробка обертається на 360 градусів, для зручності під'єднання;
5. спеціальні гумові ущільнювачі перешкоджають перетоку повітря;
6. наявність монтажного кронштейна дає можливість простого обслуговування, для чищення та ревізії, корпус вентилятора можна зняти з монтажного кронштейна без демонтажу повітроводів.
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: канальний
Рівень шуму, дБ: 22/24
Продуктивність: 150/180 м3 / рік
Діаметр труби: 10 см
Потужність: 18/29 Вт
Частота обертання: 2200/2400 об./хв
Номінальнаust: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IP44
Габарити (ВхШхГ): 15.1 х 13.5 х 23.2 см
Глибина: 23.2 см
Вага: 1,4 кг
Колір: Білий
Виробництво: Іспанія
зворотний клапан: немає
пульт керування: Regul 2
Робоча температура від -20 °C до +40 °C.
Схема вентилятора
Схема під'єднання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 1.4 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 135.5 |
| Глибина | 232 см |
| Потребується потужність | 29 |
| Розмір патрубка | 97 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 24 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 151 |
- Ціна: 6 730 ₴







