
Вытяжной вентилятор Soler & Palau DECOR-100 C -краще зараз !
- Немає в наявності
- Код: 5210001300
2 133 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонуємо осьовий витяжний вентилятор DECOR — 100 призначений для видалення запахів і вологості з туалету, ванної кімнати, невеликого офісу та будь-якої невеликої кімнати, яка потребує вентиляції.
Вентилятори серії DECOR — 100 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються світловим індикатором роботи й однофазним електродвигуном (230 В-5-Гц), клас ізоляції В із вбудованим термозахистом.
Модель "Z" обладнується електродвигунами з підвищеним терміном експлуатації, укомплектованими кульковими підшипниками.
Максимальна витрата повітря становить 100 м3/год. Вентилятори призначені для приєднання до повітроводів діаметром 100 мм.
Вентилятори мають II клас електробезпеки, клас захисту IP X4 і робочу температуру повітря від 0 °C до +40 °C.
Характеристики:
Класифікація: побутової
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний, стельовий
Рівень шуму: 40 дБ
Продуктивність: 95 м3/год
Діаметр труби: 10 см
Потужність: 13 Вт
Частота обертання: 2500 об./хв
Номінальнаust: 220/50 В / Гц
Особливості: плоска передня панель, зворотний клапан
Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція
Габарити (ВхШхГ): 15.8х15.8х6.8 см
Обладнання: зворотний клапан
Колір: білий
Країна реєстрації бренда: Іспанія
Країна-виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 158 |
| Глибина | 68 см |
| Потребується потужність | 13 |
| Розмір патрубка | 98 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 40 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 158 |
- Ціна: 2 133 ₴





