
Канальний вентилятор Soler & Palau TD-800/200 silent —краще зараз!
- Немає в наявності
- Код: 5211360500
16 840 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler&Palau TD-800/200 SILENT.
Канальні вентилятори серії TD-SILENT розроблені спеціально для приміщень із високими вимогами до низького рівня шуму. Вентилятори виготовляються з високоякісного пластику та комплектуються високоефективними крильчатками з діагональними лопатками.
Конструктивно вентилятор складається з двох частин: монтажного кронштейна та закріпленого на ньому корпусу вентилятора. Корпус вентилятора подвійний, між зовнішнім і внутрішнім корпусом розміщений шар звукопоглинального матеріалу.
Звукові хвилі від крильчатки й електродвигуна проходять крізь внутрішній перфорований корпус і під певним кутом, спрямовуються на шар шумопоглинального матеріалу, гладиться практично на сто відсотків. Використання гумових ущільнювачів на патрубках вентилятора дає змогу унеможливити передавання вібрацій від вентилятора до повітропроводів.
У моделі TD-SILENT електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрації на корпус вентилятора. Така конструкція дає змогу досягти низького рівня шуму без застосування особливого звукоізолювального корпусу.
Вентилятори TD-SILENT обладнуються однофазними двома або тришвидкісними електродвигунами, з кульковими підшипниками та вбудованим захистом від перегрівання.
Переваги використання канальних вентиляторів TD-SILENT:
1. мала висота корпусу вентилятора робить їх незамінними під час встановлення в обмеженому просторі, (наприклад, за підшивним стелею)
2. швидкорознімні хомути, забезпечені гумовими ущільнювачами, спрощують монтаж і обслуговування вентилятора, а також гасити всю вібрацію від вентилятора;
3. наднизький рівень шуму;
4. клемна коробка обертається на 360 градусів, для зручності під'єднання;
5. спеціальні гумові ущільнювачі перешкоджають перетоку повітря;
6. наявність монтажного кронштейна дає можливість простого обслуговування, для чищення та ревізії, корпус вентилятора можна зняти з монтажного кронштейна без демонтажу повітроводів.
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: канальний
Рівень шуму, дБ: 24/28
Продуктивність: 780/910 м3 / рік
Діаметр труби: 200 мм
Потужність: 92/102 Вт
Частота обертання: 1870/2170 об./хв
Номінальнаust: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IP44
Габарити (ВхШхГ): 32.7 х 26.4 х 56.8 см
Глибина: 56,8 см
Вага: 8,7 кг
Колір: Білий
Виробництво: Іспанія
зворотний клапан: немає
пульт керування: Regul 2
Двошвидкісний вентилятор
Робоча температура від -20 °C до +60 °C.
Схема вентилятора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 910 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2170 об/хв |
| Вага | 8.7 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 327 |
| Глибина | 568 см |
| Потребується потужність | 102 |
| Розмір патрубка | 198 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 28 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 264 |
- Ціна: 16 840 ₴




