
Канальний вентилятор AirRoxy aRw 350 01-105
- Немає в наявності
- Код: 01-105
5 152 ₴
- +380 (99) 771-72-34
До вашої уваги пропонується канальний витяжний вентилятор AirRoxy aRw. Даний канальний вентилятор застосовується для нагнітання та всмоктування повітря у вентиляційних каналах. Канальні вентилятори AirRoxy aRw є чудовим рішенням застосовувати для публічного користування (магазини, бари, ресторани, санвузли), а також у житлових приміщеннях та промислових об'єктах (майстерні, ангари, склади, гаражі).
Вентилятори AirRoxy aRw відрізняються компактним корпусом, виготовленим із сталі, покриті антикорозійним шаром. Вентилятори AirRoxy aRw можуть бути забезпечені регулятором обертів, завдяки якому можна з легкістю встановити режим роботи, необхідний користувачеві.
Існує в даній лінійці 6 типорозмірів вентиляторів з продуктивністю від 180 м3/год до 1750 м3/год. Також різні діаметри приєднання 155 мм, 165 мм, 205 мм, 255 мм, 320 мм и 355 мм.
Максимальна температура роботи 40 градусів.
Конструкція вентилятора
1. асинхронний однофазний індукційний електродвигун, пристосований для безперервної роботи;
2. алюмінієвий пропелер, профільований під певний кут;
3. корпус з оцинкованої жерсті, стійкий до корозії та механічних пошкоджень, оснащений монтажною стопою.
Вентилятори AirRoxy aRw не вимагають виконання частих оглядів. Вони пристосовані до безперервної роботи і залежно від умов роботи вентилятори огляди можна виконувати періодично у разі потреби.
Характеристики:
- Модель: aRw 350
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: канальний
- Рівень шуму, дБ: 66
- Продуктивність: 1750 м3/год
- Діаметр труби: 35.5 см
- Потужність: 110 Вт
- Частота обертання: 1400 об/хв
- Номінальна напруга: 230/50 В/Гц
- Габарити (ВхШхГ): 34.9 х 35.5 х 21.9 см
- Глибина: 21.9 см
- Тиск, Па: 80
- Вага: 4,3 кг
- Колір срібний
- Виробництво: Польща
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність | 1750 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 349 |
| Глибина | 219 см |
| Довжина | 219 |
| Максимальний робочий тиск | 80 |
| Потребується потужність | 1.1 |
| Витрата повітря | 1750 куб. м/год |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Спосіб встановлення | Канальний |
| Стандарт | Да |
| Необхідний діаметр повітроводу | 355 мм |
| Рівень шуму | 66 |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 |
- Ціна: 5 152 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажна пластина, інструкція.





