
Витяжний вентилятор Soler & Palau DECOR-300 C
- Немає в наявності
- Код: 5210202700
3 639 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Офіційний ексклюзивний дистриб’ютор продукції Soler&Palau в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ Україна». На ринку в Україні з 2003 року. Побутова серія вентиляторів налічує безліч варіантів.
Вашій увазі пропонуємо, осьовий витяжний вентилятор DECOR - 300 призначений для видалення запахів і вологості з туалету, ванної кімнати, невеликого офісу і будь-який невеликої кімнати, яка вимагає вентиляції.
Вентилятори серії DECOR-300 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном і однофазними електродвигунами (230В-5-Гц). Клас ізоляції В, з вбудованим термозахистом.
Модель “Z” оснащується електродвигунами з підвищеним терміном служби та укомплектованими шариковими підшипниками.
Максимальний розхід повітря складає 250 м3/год. Вентилятори призначені для приєднання до повітропроводів діаметром 150 мм.
Мають ІІ клас електробезпеки і не потребують заземлення, клас захисту ІР Х4 і робочу температуру 0°С до +40°С.
Характеристики:
- Класифікація: побутової
- Тип: осьової
- Тип монтажу: настінний, стельовий
- Рівень шуму: 46 дБ
- Продуктивність: 250 м3 / год
- Діаметр труби: 15 см
- Потужність: 23 Вт
- Частота обертання: 2240 об / хв
- Номінальна налякати: 220/50 В / Гц
- Особливості: плоска передня панель, зворотний клапан
- Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція
- Габарити (ВхШхГ): 20х20х10,4 см
- Оснащення: зворотний клапан
- Колір білий
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Країна виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 83 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 |
| Глибина | 83 см |
| Потребується потужність | 20 |
| Розмір патрубка | 118 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 45.5 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 3 639 ₴
- Спосіб упаковки: В комплект входить: вентилятор, інструкція та монтажні кріплення.





