
Вентилятор канальний витяжний для ванної Soler & Palau TDM-200
- Немає в наявності
- Код: 5211506000
2 175 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції Soler&Palau в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Вашій увазі пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler & Palau TDM-200.
Круглі канальні вентилятори призначені для використання в невеликих системах систем вентиляції з повітроводами або для монтажу в стіні для безпосередньої циркуляції повітря між двома сусідніми приміщеннями. Вентилятори комплектуються однофазними електродвигунами (230 В – 50 Гц), клас герметичності II, клас ізоляції IPX4, із вбудованим захистом від перегріву.
Моделі TDM-Z оснащуються електродвигунами з підвищеним терміном служби, укомплектованими кульковими підшипниками. Робоча температура від 0С до 40С.
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: канальний
- Рівень шуму, Дба: 44,5
- Продуктивність: 200 м3 / год
- Діаметр труби: 12,5 см
- Потужність : 25 Вт
- Частота обертів: 2600 б/хв
- Номінальна напуга: 230/50 В/Гц
- Габарити (ВхШхГ): 11,8 х11,8 х 10,5 см
- Монтажна глибина: 10,5 см
- Вага: 0.6 кг
- Колір: Білий
- Двигун на втулках
- Виробник: Іспанія
- .
Схема монтажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Витрата повітря | 200 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 118 |
| Глибина | 105 см |
| Потребується потужність | 25 |
| Розмір патрубка | 125 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 44.5 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 2 175 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажна пластина, інструкція.





