
Витяжний вентилятор Soler & Palau SILENT 200 CZ GOLD золотистий
- Немає в наявності
- Код: 5210625300
4 402 ₴
- +380 (99) 771-72-34
· Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції Soler&Palau в Україні компанія ТОВ «Техкомплект УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
· Вашій увазі пропонуємо популярну компактну лінійку витяжних вентиляторів, яка може пристосовуватися під будь-який дизайн, серію SILENT.
· Вентилятори SILENT - 100 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном і однофазними електродвигунами (230-5-Гц), клас ізоляції В, з вбудованим термозахистом.
Вентилятор Soler & Palau SILENT 200 CZ GOLD стандартна комплектація включити / виключити. Оснащен вентилятор з кульковими підшипниками, які відслужать понад 30000 годин. Гарантія 12 місяців.
Характеристики:
· Класифікація: побутової
· • Тип: осьової
· • Тип монтажу: настінний, стельовий
· • Рівень шуму: 33 дБ
· • Продуктивність: 180 м³ / год
· • Діаметр труби: 12 см
· • Потужність: 16 Вт
· • Частота обертання: 2400 об / хв
· • Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
· • Особливості: тихий
· • Габарити (ВхШхГ): 18х18х8.9 см
· • Оснащення: зворотний клапан
· • Глибина: 8.9 см
· • Вага: 0.77 кг
· Колір золотистий
· • Країна реєстрації бренду: Іспанія
· • Країна виробник: Іспанія
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передачу вібрацій на корпус вентилятора. Вентилятори призначені для приєднання до повітропроводів діаметром 100 мм. Вентилятори мають ІІ клас електробезпеки і не потребують заземлення, клас захисту IP-45 і робочу температуру 0 ° С до + 40 ° С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2350 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Золотистий |
| Розміри | |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 80 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 118 |
| Глибина | 89 см |
| Потребується потужність | 16 |
| Розмір патрубка | 118 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 33 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 4 402 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція.







