
Вентилятор витяжний для ванної з кабелем АirRoxy Planet Energy 125 РS білий 01-096
- Немає в наявності
- Код: 01-096
864 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AIRROXY в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Вашій увазі пропонується осьовий настінний вентилятор Planet Energy поєднанує в собі чистий модерновий дизайн, з потайними монтажними деталями, що дозволяють адаптуватися до будь-якого приміщення і дизайну. Має компактні розміри.
Вентилятор був розроблений для економічної і дуже тихої експлуатації.
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: настінний, стельовий
- Рівень шуму, дБ: 28
- Продуктивність: 140 м3/рік
- Діаметр труби: 12,5 см
- Потужність: 10 Вт
- Частота обертів: 2400+200 об/хв
- Номінальна напуга: 230/50 В/Гц
- Ступінь вологозахисту: IPX2
- Габарити (ВхШхГ): 16.0 х 16,0 х 7.9 см
- Монтажна глибина: 7.9 см
- Вага: 0.25 кг
- Колір: Білий
- Виробник: Польща
РS-стандартная комплектация включить/выключить з електричним кабелем і вилкою, орієнтовна довжина кабеля 2,5 м. .
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Витрата повітря | 140 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 |
| Глибина | 79 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Розмір патрубка | 125.5 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 28 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 864 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти та інструкція.



