Таймер

Вентилятор витяжний для ванної з таймером АirRoxy pRim 120 TS білий 01-007
- Немає в наявності
- Код: 01-007
1 640 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AIRROXY в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України компанія з 2003 року.
Осьовий настінний вентилятор pRim поєднує в собі гібридну технологію, яка гарантує найкращі характеристики та безпеку використання. Дизайн вентилятора був натхненний природою морської хвилі. Це ідеальне рішення для дому та офісу.
TS-регульований таймер (3-23 хв вентилятор працює після виключення світла). Окремо можна докупити зворотний клапан артикул на сайті 07-198.
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: настінний, стельовий
- Рівень шуму, дБ: 44
- Діаметр труби: 12 см
- Потужність: 16 Вт
- Частота обертання: 2400 + 200 об/хв
- Номінальна налякати: 230/50 В/Гц
- Ступінь вологозахисту: IPX2
- Габарити (ВхШхГ): 18 х 18 х 11.3 см
- Глибина: 8.5 см
- Вага: 0.74 кг
- Колір білий
- Продуктивність: 158 м3/год
- Виробник: Польща
-
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 158 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 |
| Глибина | 113 см |
| Потребується потужність | 16 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 44 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 1 640 ₴






