
Вентилятор витяжний для ванної з таймером і датчиком вологості AirRoxy Planet Energy 100 НS білий 01-093
- Немає в наявності
- Код: 01-093
1 267 ₴
- +380 (99) 771-72-34
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ ПОБУТОВОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AIRROXY в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України компанія з 2003 року.
Вашій увазі пропонується осьовий настінний вентилятор Planet Energy поєднанує в собі чистий модерновий дизайн, з потайними монтажними деталями, що дозволяють адаптуватися до будь-якого приміщення і дизайну. Має компактні розміри.
Вентилятор був розроблений для економічної і дуже тихої експлуатації.
НS-регульований таймер (3-23 хв вентилятор працює після виключення світла) та регульований датчик вологостs (40-80%).
Можна додатково придбати зворотний клапан артикул 07-200.
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: настінний, стельовий
- Рівень шуму, дБ: 26
- Продуктивність: 93 м³/год
- Діаметр труби: 10 см
- Потужність: 8 Вт
- Частота обертів: 2400+200 об/хв
- Номінальна напруга: 230/50 В/Гц
- Ступінь вологозахисту: IPX2
- Габарити (ВхШхГ): 13.5 х 13.5 х 7.9 см
- Оснащення: таймер, датчик вологості
- Монтажна глибина: 7.9 см
- Вага: 0.31 кг
- Колір: Білий
- Виробник: Польща
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.31 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 135 |
| Глибина | 79 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Розмір патрубка | 99.4 |
| Рівень шуму | 26 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 1 267 ₴






