
Витяжний вентилятор з датчиком вологості Soler&Palau SILENT 200 CHZ DESIGN 3C
- Немає в наявності
- Код: 5210604200
7 923 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Офіційний ексклюзивний дистриб’ютор продукції Soler&Palau в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ Україна». На ринку в Україні з 2003 року.
До вашої уваги, пропонуємо популярну дизайнерську лінійку витяжних вентиляторів, яка може адаптуватися під будь який дизайн, іспанську серію SILENT DESIGN.
Вентилятор SOLER&PALAU SILENT 200 CHZ DESIGN 3C містить регульований таймер (1-30 хвилин), який підтримує роботу вентилятора заданий період часу після вимкнення вентилятора і датчик вологості (гигростат) який можна налаштувати на рівень відносної вологості від 60% до 90%. В автоматичному режимі вентилятор працює згідно з показаннями гігростата: включається при підвищенні рівня вологості в приміщенні вище заданого значення і вимикається при його зниженні і з часом. заданого на таймері. Оснащений вентилятор з кульковими підшипниками яка відслужила вже понад 30000 годин.
3C- означає що в комплекті йде додатково три змінні смужки (червона, зелена та жовта).
Характеристики:
• Класифікація: побутової
• Тип: осьової
• Тип монтажу: настінний, стельовий
• Рівень шуму: 35 дБ
• Продуктивність: 175 м³ / год
• Діаметр труби: 12 см
• Потужність: 16 Вт
• Частота обертання: 2400 об / хв
• Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
• Особливості: дизайнерська панель, тихий
• Габарити (ВхШхГ): 21,0х21,0х14,5 см
• Оснащення: зворотний клапан, датчик вологості, таймер
• Глибина: 8.9 см
• Вага: 0.88 кг
• Колір: Білий з блакитною смужкою (+3 додаткові)
• Країна реєстрації бренду: Іспанія
• Країна виробник: Іспанія
Вентилятори виконані із високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном (плівковим герметичним) . Клас захисту ІРХ4, це означає захист вентилятора від великої кількості бризг з усіх сторін. Робоча температура: від 0 до + 40 °C.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 |
| Глибина | 129 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Рівень шуму | 26.5 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 7 923 ₴







