
Побутовий витяжний вентилятор Soler & Palau FUTURE-120 C
- Немає в наявності
- Код: 5210076500
1 749 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Офіційний ексклюзивний дистриб’ютор продукції Soler & Palau в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ Україна». На ринку в Україні з 2003 року. Побутова серія вентиляторів налічує безліч варіантів.
До вашої уваги, пропонуємо осьовий витяжний вентилятор FUTURE – 120 призначений для видалення запахів та вологості з туалету, ванної кімнати, невеликого офісу та будь-якої невеликої кімнати, що потребує вентиляції.
FUTURE – 120 забезпечує ефективні рішення для вентиляції зі встановленням на стіну або стелю, для канальних, безканальних, одиночних багато-точкових систем вентиляції.
Характеристики:
- Класифікація: побутовий
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: настінний, стельовий
- Рівень шуму: 45,5 дБ
- Продуктивність: 185 м3/год
- Діаметр труби: 12 см
- Потужність: 20 Вт
- Частота обертів: 2500 об/хв
- Номінальна напуга: 220/50 В/Гц
- Особливості: Вентилятори виготовлені литого під тиском пластику і оснащені неоновим світловим індикатором
- Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція
- Габарити (ВхШхГ): 18х19.х7.5 см
- Оснащення: зворотний клапан
- Колір: білий
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Країна виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 180.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 |
| Глибина | 101 см |
| Потребується потужність | 13 |
| Розмір патрубка | 118 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 45.5 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 1 749 ₴
- Спосіб упаковки: В комплект входить: вентилятор, інструкція та монтажні кріплення.





