
Витяжний вентилятор Soler & Palau SILENT 100 CZ IVORY слонова кістка
- Немає в наявності
- Код: 5210624900
3 109 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції Soler&Palau в Україні компанія ТОВ«ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
· Вашій увазі пропонуємо популярну компактну лінійку витяжних вентиляторів, яка може пристосовуватися під будь-який дизайн, серію SILENT.
· Вентиляторы SILENT - 100 изготавливаются из высококачественного пластика, комплектуются обратным клапаном и однофазными электродвигателями (230-5-Гц), класс изоляции В, со встроенной термозащитой.
Вентилятор Soler & Palau SILENT 100 CZ IVORY стандартна комплектація включити/виключити.Оснащений вентилятор з кульковими підшипниками з терміном служби більше 30000 годин. Гарантія 12 місяців.
· Характеристики:
· • Класифікація: побутовий
· • Тип: осьовий
· • Тип монтажу: настінний, стельовий
· • Рівень шуму: 26.5 дБ
· • Продуктивність: 95 м3 / год
· • Діаметр: 10 см
· • Потужність: 8 Вт
· • Частота обертання: 2400 об / хв
· • Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
· • Особливості: тихий
· • Габарити (ВхШхГ): 15.8х15.8х7.9 см
· • Оснащення: зворотний клапан
· • Глибина: 7.9 см
· • Вага: 0.57 кг
· • Колір: Слонова кістка
· • Країна реєстрації бренду: Іспанія
· • Країна виробник: Іспанія
Электродвигатель крепится к корпусу при помощи резиновых "сайлент-блоков", которые предотвращают передачу вибраций на корпус вентилятора. Вентиляторы предназначены для присоединения к воздуховодам диаметром 100 мм.Вентиляторы имеют ІІ класс электробезопасности и не нуждаются в заземлении, класс защиты IP-45 и рабочую температуру 0 ° С до + 40 ° С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 79 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 158 |
| Глибина | 109 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Розмір патрубка | 99 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 26.5 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 3 109 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція.






