
Витяжний вентилятор з таймером, датчиком руху та датчиком вологості Soler&Palau SILENT DUAL 200
- Немає в наявності
- Код: 5210641000
7 745 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Офіційний ексклюзивний дистриб’ютор продукції Soler&Palau в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ Україна». На ринку в Україні з 2003 року. Побутова серія вентиляторів налічує безліч варіантів.
SILENT DUAL – це інтелектуальний і автономний витяжний вентилятор для ванних кімнат.
Вентилятор автоматично регулює свою роботу у відповідність до навколишніх умов і потреб за допомогою датчика руху і датчика вологості.
SILENT DUAL постійно аналізує параметри навколишнього повітря, використовує спеціальний алгоритм регулювання і не вимагає втручання користувача.
Електродвигун змінного струму з регульованою частотою обертання забезпечує необхідну продуктивність вентилятора при мінімальному рівні шуму.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики:
- Класифікація: побутовий
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: настінний
- Рівень шуму: 20-29-34 дБ
- Продуктивність: 60/120/170 м3/рік
- Діаметр труби: 11.8 см
- Потужність: 7/13/17 Вт
- Частота обертів: 1010/1870/2280 об/хв
- Номінальна напуга: 220-240/50-60 В/Гц
- Особливості: Інтелектуальний алгоритм керування. Може працювати від 2 до 15 хвилин (таймер встановлює користувач); пряме дводротове з'єднання єднання (L, N)
- Габарити (ВхШхГ): 18.7 х 18.7 х 10.7 см
- Оснащення: двигун на підшипниках, гігростат (датчик вологості), датчик руху, зворотний клапан, таймер
- Монтажна глибина: 10.75 см
- Вага: 1.1 кг
- Колір: білий
- Додаткові характеристики: діаметр ніші для вбудовування: 12.5 см; робоча температура: -5 C / + 40 C; IP45 - клас II; тепловий захист; знімна задня шторка.
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Країна виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Витрата повітря | 170 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2280 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 187 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 187 |
| Глибина | 164 см |
| Потребується потужність | 17 |
| Рівень шуму | 34 |
| Частота | 60 |
- Ціна: 7 745 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція.






