
Вентилятор витяжний круглий для ванної AirRoxy aRid 120 BB 01-043
- Немає в наявності
- Код: 01-043
1 203 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AIRROXY в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Вашій увазі пропонується, круглий витяжний вентилятор AIRROXY серії aRid. Це осьовий стельовий вентилятор. Його форма натхненна авіаційною турбіною.
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: настінний, стельовий
- Рівень шуму, дБ: 44
- Продуктивність: 158 м3/год
- Діаметр труби: 12 см
- Потужність: 16 Вт
- Частота обертів: 2200+200 об/хв
- Номінальна напуга: 230/50 В/Гц
- Ступінь вологозахисту: IPX2
- Особливості: Кульковий підшипник гарантує довгий термін роботи двигуна, є можливість застосування керувальної електроніки
- Габарити (ВхШхГ): 16.65 х 16.65 х8.5 см
- Зворотний клапан купується окремо
- Оснащення: двигун на підшипниках
- Монтажна глибина: 8.5 см
- Вага: 0.58 кг
- Колір: Білий
- Виробник:Польща
Кульковий підшипник самої гарної якості гарантує довгий термін роботи двигуна. Інновацією в даному сегменті вентиляторів є можливість застосування керуючої електроніки.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.49 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 158 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 166 |
| Глибина | 85 см |
| Потребується потужність | 16 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 44 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 1 203 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція.








