
Вентилятор витяжний для ванної з гравітаційними жалюзями AirRoxy pRestige 120 ZG 01-030
- Немає в наявності
- Код: 01-030
1 326 ₴
- +380 (99) 771-72-34
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ. Спеціалізується на виробництві вентиляторів, решіток, вентиляційних систем, вентиляційних насосів і аксесуарів.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AIRROXY в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Вентилятори серії pRestige - це осьові настінні вентилятори, інноваційний дизайн яких був натхненний кубізмом і універсальною формою квадрата. Ці вентилятори створено відповідно до принципів економії і екології, тому вони забезпечені гравітаційними жалюзі, які блокують зворотний потік повітря без додаткового споживання енергії.
Вентилятори серії pRestige це кращий вибір для приміщень з підвищеною вологістю. ZG- гравітаційні жалюзі.
Характеристики:
- Тип: осьової
- Тип монтажу: настінний
- Рівень шуму, дБ: 44
- Потужність: 16 Вт
- Частота обертання 2400 + 200 об / хв
- Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
- Ступінь вологозахисту: IPX2
- Габарити (ВхШхГ): 18 х 18 х 8.5 см
- Оснащення: гравітаційні жалюзі
- Глибина: 8.5 см
- Вага: 0.66 кг
- Колір білий
- Виробник: Польща
- Продуктивність: 126 м³ / год
- Діаметр труби: 12 см
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.57 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 126 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 |
| Глибина | 117 см |
| Потребується потужність | 16 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 44 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 1 326 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція.






