
Вентилятор витяжний AirRoxy dRim 100 S BB на кулькових підшипниках 01-060
- Немає в наявності
- Код: 01-060
945 ₴
- +380 (99) 771-72-34
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AirRoxy в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Вентилятор AIRROXY dRim Створено з думок про ванну кімнату Твоєї мрії. Завдяки своїм змінним панелям дозволить адаптувати до будь-якому приміщенню в Твоїй квартирі, будинку або офісу. За вибором: скляні панелі, а також полімерні і алюмінієві покриття матове і глянсове. Є широке розмаїття кольорів, що зробить ванну кімнату шикарною і елегантною. Дуже компактний і тихий вентилятор.
S-стандартна комплектація включити / вимкнути. BB- є кулькові підшипники.
Характеристики:
- Продуктивність: 93 м3 / год
- Тип: осьової
- Тип монтажу: настінний, стельовий
- Рівень шуму, дБ: 26
- Потужність: 8 Вт
- Частота обертання 2400 + 200 об / хв
- Колір білий
- Країна бренду: Польща
- Діаметр труби: 10 см
ПАНЕЛЬ і ЗВОРОТНИЙ КЛАПАН на вентилятор ПРОДАЮТЬСЯ ОКРЕМО.
Зворотний клапан AIRROXY dRim (07-200) 100 мм.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.36 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 120 |
| Глибина | 69 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 26 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 945 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція.





