
Канальний вентилятор AirRoxy aRw 350 01-105
- Немає в наявності
- Код: 01-105
5 838 ₴
- +380 (99) 771-72-34
До вашої уваги пропонується канальний витяжний вентилятор AirRoxy aRw. Даний канальний вентилятор застосовується для нагнітання та всмоктування повітря у вентиляційних каналах. Канальні вентилятори AirRoxy aRw є чудовим рішенням застосовувати для публічного користування (магазини, бари, ресторани, санвузли), а також у житлових приміщеннях та промислових об'єктах (майстерні, ангари, склади, гаражі).
Вентилятори AirRoxy aRw відрізняються компактним корпусом, виготовленим із сталі, покриті антикорозійним шаром. Вентилятори AirRoxy aRw можуть бути забезпечені регулятором обертів, завдяки якому можна з легкістю встановити режим роботи, необхідний користувачеві.
Існує в даній лінійці 6 типорозмірів вентиляторів з продуктивністю від 180 м3/год до 1750 м3/год. Також різні діаметри приєднання 155 мм, 165 мм, 205 мм, 255 мм, 320 мм и 355 мм.
Максимальна температура роботи 40 градусів.
Конструкція вентилятора
1. асинхронний однофазний індукційний електродвигун, пристосований для безперервної роботи;
2. алюмінієвий пропелер, профільований під певний кут;
3. корпус з оцинкованої жерсті, стійкий до корозії та механічних пошкоджень, оснащений монтажною стопою.
Вентилятори AirRoxy aRw не вимагають виконання частих оглядів. Вони пристосовані до безперервної роботи і залежно від умов роботи вентилятори огляди можна виконувати періодично у разі потреби.
Характеристики:
- Модель: aRw 350
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: канальний
- Рівень шуму, дБ: 66
- Продуктивність: 1750 м3/год
- Діаметр труби: 35.5 см
- Потужність: 110 Вт
- Частота обертання: 1400 об/хв
- Номінальна напруга: 230/50 В/Гц
- Габарити (ВхШхГ): 34.9 х 35.5 х 21.9 см
- Глибина: 21.9 см
- Тиск, Па: 80
- Вага: 4,3 кг
- Колір срібний
- Виробництво: Польща
Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний робочий тиск | 80 Па |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність | 1750 куб.м/год |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 349 мм |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря | 1750 куб. м/год |
| Глибина | 219 см |
| Колір | Білий |
| Необхідний діаметр повітроводу | 355 мм |
| Спосіб встановлення | Канальний |
| Стандарт | Да |
| Частота | 50 |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
- Ціна: 5 838 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажна пластина, інструкція.





