
Витяжний вентилятор для ванної Soler & Palau SILENT 300 CZ DESIGN 3C білий
- Немає в наявності
- Код: 5210623800
8 565 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Вашій увазі пропонуємо популярну дизайнерську лінійку витяжних вентиляторів, яка може адаптуватися під будь-який дизайн, іспанську серію SILENT DESIGN.
Вентилятор Soler & Palau SILENT 300 CZ DESIGN 3С стандартна комплектація включити / вимкнути, в комплекті йдуть чотири змінних смужок (блакитна, червона, зелена, жовта). Колір білий покриття глянець. Оснащений вентилятор кульковими підшипниками які пропрацюють більше 30000 годин. Гарантія 12 місяців.
Характеристики:
• Класифікація: побутовий
• Тип: осьовий
• Тип монтажу: настінний, стельовий
• Рівень шуму: 38 дБ
• Продуктивність: 250 м³ / год
• Діаметр труби: 15 см
• Потужність: 26 Вт
• Частота обертання: 1700 об / хв
• Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
• Особливості: дизайнерська панель, тихий, колір білий глянець
• Габарити (ВхШхГ): 24.7х24.7х17,9 см
• Оснащення: зворотний клапан
• Глибина: 11,2 см
• Вага: 1,5 кг
• Колір білий
• Країна реєстрації бренду: Іспанія
• Країна виробник: Іспанія
Вентилятори виконані з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном (плівковим герметичним) і однофазним двигуном, з вбудованою термозахистом. Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які попереджають передачу вібрацій на корпус вентилятора. Клас захисту IРХ4, це означає захист вентилятора від великої кількості бризок з усіх боків. Робоча температура: від 0 до + 40 ° C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Витрата повітря | 250 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 247 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Розмір патрубка | 146 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | Да |
- Ціна: 8 565 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, 4 змінних смужок (блакитна, червона, зелена, жовта), інструкція.







