
Вентилятор канальний витяжний для ванної irRoxy aRil 125-360 білий 01-153
- Немає в наявності
- Код: 01-153
4 485 ₴
- +380 (99) 771-72-34
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AIRROXY в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
До вашої уваги пропонується канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRil. Даний канальний вентилятор застосовується для нагнітання та всмоктування повітря у вентиляційних каналах. Канальні вентилятори є чудовим рішенням застосовувати у промислових приміщеннях (майстерні, зали, склади, гаражі). Невеликі розміри вентиляторів спрощують їхню установку у важкодоступних місцях з обмеженим простором.
Існує в даній лінійці 5 типорозмірів вентиляторів з продуктивністю від 198 м3/год до 870 м3/год. Також різні діаметри приєднання 100 мм, 125 мм, 150 мм, 160 мм, 200 мм. Дані вентилятори можна керувати за допомогою регуляторів обертів.
Вентилятор aRil складається з двигуна індукційного однофазного асинхронного, пристосованого до постійної роботи, повітряного гвинта, корпус виготовлений з технічного полімерного матеріалу, стійкого до технічних пошкоджень.
Характеристики:
• Модель: aRil 125-360
• Тип: осьовий
• Тип монтажу: канальний
• Рівень шуму, дБ: 56/46/40
• Продуктивність: 280/200/180 м3/год
• Діаметр труби: 12.5 см
• Потужність: 36/26/24 Вт
• Частота обертання: 2300/1700 об/хв
• Номінальна напруга: 230/50 В/Гц
• Габаріті (ВхШхГ): 21.6 х 17.8 х 25.8 см
• Глибина: 25.8 см
• Тиск, Па: 140/110/80
• Вага: 1,95 кг
• Колір білий
• Виробництво: Польща


Гарантія 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Витрата повітря | 280 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 216 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 258 см |
| Довжина | 258 |
| Максимальний робочий тиск | 140 |
| Мінімальний робочий тиск | 80 |
| Потребується потужність | 24 |
| Продуктивність | 280 куб. м/год |
| Стандарт | Да |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Частота | 50 |
- Ціна: 4 485 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажна пластина, інструкція.








