
Стельовий вентилятор Soler & Palau HTB-140 RC з пультом настінним в комплекті
- Немає в наявності
- Код: 5316999500
6 902 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції Soler&Palau в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Стельовий вентилятор дуже поширений на сьогоднішній день як в Україні так і за кордоном, його дуже широко застосовують в приватних будинках, альтанках, відкритих терасах, квартирах, кафе, ресторанах, офісах та різних виробничих цехах.
Основна функція стельового вентилятора перемішування повітряних мас, завдяки якому є ефект охолодження.
Вашій увазі пропонується, стельові вентилятори Soler & Palau HTB cіро-білого кольору (RAL 9002), мають привабливий дизайн і наділені високою продуктивністю і низьким рівнем шуму.
Серія HTB складається з чотирьох моделей, з діаметром крильчатки 80 см, 100 см, 140 см. Електродвигуни оснащені вбудованим термозахистом.
Вентилятори дуже прості у встановленні, мають три швидкості обертання і тришвидкісний настінний пульт керування в комплекті.
Стельовий вентилятор Soler & Palau HTB-140 RC працює у двох напрямках може дути на людину так і від неї (косвенна вентиляція) вверх або вниз.
При необхідності, можна переобладнати модель HTB для роботи з бездротовим дистанційним пультом керування, для цього необхідно додатково замовити комплект KIT RC HTB.
Характеристики:
- Тип: вентилятор
- Тип монтажу: стельовий
- Рівень шуму, макс дБ: 52
- Продуктивність: 7920/5925/4440 м3/год
- Діаметр крильчатки : 1387 см
- Потужність: 50 Вт
- Струм, А: 0,25
- Частота обертів: 224/168/126 об/хв
- Габарити (ВхШх): 395 х 1387 мм
- Висота штанги: 23 см
- Вага: 5,5 кг
- Колір: Сірий (сіро-білий) (RAL 9002)
- Виробник: Іспанія
Гарантія 12 місяців. Якщо залишилися питання, готові дати відповіді Аліна 068-338-4581, пошта al@solerpalau.org.ua.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 224 об/хв |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Витрата повітря | 7920 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Колір | Сірий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 1387 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна висота підвісу | 375 |
| Мінімальна висота підвісу | 230 |
| Швидкість обертання | 257 об/хв |
| Спосіб встановлення | Настінний/стельовий |
| Стандарт | Да |
| Частота | 50 |
- Ціна: 6 902 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор,пульт настінний, інструкція. Монтаж відбувається на стелю. Більше інформації можна побачити в інструкції.





