
Вентилятор канальний витяжний для ванної Soler & Palau SILENTUB-100
- Немає в наявності
- Код: 5210316500
2 752 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції Soler&Palau в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Вашій увазі пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler & Palau SILENTUB-100 .
Канальні вентилятори серії SILENTUB мають дуже низький рівень шуму і призначені для використання в невеликих системах вентиляції з повітропроводами, або для прихованого монтажу в стіні для безпосередньої циркуляції повітря між двома сусідніми приміщеннями.
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: канальний
- Рівень шуму, дБ: 37,5
- Продуктивність: 100 м3/год
- Діаметр труби: 10 см
- Потужність: 12 Вт
- Частота обертів: 2450 б/хв
- Номінальна напуга: 230/50 В/Гц
- Ступінь вологозахисту: IPX2
- Габарити (ВхШхГ): 9.96 х 10,1 х 13,1 см
- Монтажна глибина: 13.1 см
- Вага: 0.5 кг
- Колір: Білий
- Виробник: Іспанія
Вентилятори укомплектовані однофазними електродвигунами (230 В – 50 Гц, клас захисту ІР44, клас енергобезпеки ІІ), зворотнім клапаном і шариковими підшипниками, що не потребують обслуговування. Електродвигун закріплений в корпусі за допомогою спеціальних гумово-металевих втулок, як запобігають передачі вібрацій і шуму.
Робоча температура повітря від 0°С до 40°С.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2450 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 99.5 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 99.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 102 см |
| Потребується потужність | 12 |
| Стандарт | Да |
| Частота | 50 |
- Ціна: 2 752 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, інструкція.




