
Витяжний вентилятор з таймером SOLER&PALAU SILENT 200 CRZ DESIGN 3С
- Немає в наявності
- Код: 5210604100
7 722 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції Soler&Palau в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Вашій увазі пропонуємо популярну дизайнерську лінійку витяжних вентиляторів, яка може адаптуватися під будь-який дизайн, іспанську серію SILENT DESIGN.
Вентилятор SOLER & PALAU SILENT 200 CRZ DESIGN 3С містить регульований таймер (1-30 хвилин), який підтримує роботу вентилятора заданий період часу після вимкнення вентилятора. Оснащений вентилятор з кульковими підшипниками яка відслужить понад 30000 годин.
3C означає наявність кольорових смужок в комплекті (червона, жовта і зелена).
Характеристики:
• Класифікація: побутової
• Тип: осьової
• Тип монтажу: настінний, стельовий
• Рівень шуму: 35 дБ
• Продуктивність: 175 м³ / год
• Діаметр труби: 11,6 см
• Потужність: 16 Вт
• Частота обертання: 2350 об / ха
• Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
• Особливості: дизайнерська панель, тихий
• Габарити (ВхШхГ): 21.0х21.0х8.9 см
• Оснащення: зворотний клапан, таймер
• Глибина: 8.9 см
• Вага: 0.88 кг
• Колір: Білий з блакитною смужкою (та додаткові)
• Країна реєстрації бренду: Іспанія
• Країна виробник: Іспанія
Вентилятори виконані з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном (плівковим герметичним) і однофазним двигуном, з вбудованою термозахистом.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Рівень шуму | 26.5 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 129 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
- Ціна: 7 722 ₴
- Спосіб упаковки: В комплект входить: вентилятор, інструкція та монтажні кріплення.






