
Вентилятор витяжний з датчиком вологості та таймером АirRoxy dRim 125 HS BB білий 01-070
- Немає в наявності
- Код: 01-070
1 877 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНА КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Вентилятор AIRROXY dRim створений з думок про ванну кімнату Твоєї мрії. Завдяки своїм змінним панелям дозволить адаптувати до будь-якому приміщенню в Твоїй квартирі, будинку або офісу. За вибором: скляні панелі, а також полімерні і алюмінієві покриття матове і глянцеве. Є широке розмаїття кольорів, що зробить ванну кімнату шикарною і елегантною.
BB- є кулькові підшипники. HS- датчик вологості регульований (40-80%) і таймер регульований (3-23 хвилини).
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: настінний, стельовий
- Рівень шуму, дБ: 34
- Продуктивність: 140 м3/год
- Діаметр труби: 12,5 см
- Потужність: 10 Вт
- Частота обертів: 2400+200 об/хв
- Колір: Білий
- Виробник: Польща
-
Двигун: кулькові підшипники
ПАНЕЛЬ і ЗВОРОТНІЙ КЛАПАН на вентилятор купуються ОКРЕМО.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.36 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
- Ціна: 1 877 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція.





