
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 6000VA/6000W, RT3U, LCD, USB, RS232, 8xC13, 2xC19
- Немає в наявності
- Код: 9SX6KIRT3UG2
261 804 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43.1 кг кг |
| Вхідна напруга | 176−276 В/(100-276 В зі зниженням номінальних характеристик) |
| Ефективна вихідна потужність | 6000 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 6000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 130 x 440 x 684 |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Тип пристрою | онлайн с подвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
- Ціна: 261 804 ₴








