
Смартфон TECNO Spark 40 PRO+ (KM7) 6.78" 8/256ГБ, 2SIM, 5200мА•год, Moon Titanium
- Немає в наявності
- Код: 4894947096358
9 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 162 г |
| Товщина | 49 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка | 1 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ | 6.78 " |
| Колір | титановий/(Moon Titanium) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 1224x2720 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 9 499 ₴









