
Проєктор Acer Vero XL2530 FHD, 4800 lm, LASER, 1.48-1.62
- Немає в наявності
- Код: MR.JWS11.001
49 810 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг кг |
| Вбудований динамік | 115 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 116 x 286 x 216 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру, для презентацій, офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1.48-1.62:1 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Ресурс лампи | 20000 рік |
| Потребується потужність | 210 Вт |
| Тип лампи | Laser |
| Формати зображення | 16:9 |
| Яскравість екрану | 4800 лм /3600 ANSI lm |
- Ціна: 49 810 ₴




