
Проєктор домашнього кінотеатру Acer H6815BD UHD, 4000 lm, 1.5-1.65
- Немає в наявності
- Код: MR.JTA11.001
39 568 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.88 кг кг |
| Вбудований динамік | 1 /3 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 94 x 322 x 225 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру |
| Масштабування і фокусування | ручне/f=15.84-17.45 мм |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1,5-1,65 |
| Реальна роздільна здатність | 3840 x 2160 /UHD |
| Ресурс лампи | 5000 рік |
| Потребується потужність | 245 Вт |
| Формати зображення | 4:3, 16:9 |
| Яскравість екрану | 4000 лм //3200 ANSI lm |
- Ціна: 39 568 ₴




