
Проєктор Epson EB-L265F FHD, 4600 lm, LASER, 1.32-2.12, WiFi
- Немає в наявності
- Код: V11HA72180
92 039 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EB-L265F дає змогу масштабувати розміри дисплеїв до 310 дюймів за допомогою одного проектора, а в разі поєднання двох пристроїв - ще більше. Full HD, яскравість 4 600 люмен і технологія 3LCD забезпечують яскраві кольори та високу якість зображення - ідеальне рішення для створення цікавих та інформативних дисплеїв навіть у світлих приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип матриці | 3LCD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.13 кг кг |
| Вбудований динамік | 1 /16 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 104 x 325 x 297 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру, для презентацій, офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Проєкційне співвідноошення | довгофокусні (2 і вище)/1.32-2.12 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампи | 20000 рік |
| Потребується потужність | 265 Вт |
| Тип лампи | Laser |
| Яскравість екрану | 4600 лм /3220 лм |
- Ціна: 92 039 ₴








