
Проєктор Acer PL6520 FHD, 6000 lm, LASER, 1.2-2.04
- Немає в наявності
- Код: MR.JXH11.001
90 950 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг кг |
| Вбудований динамік | 1 /15 Вт x 2 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 123 x 337 x 265 |
| Клас пристрою | для презентацій, для шкіл і ВУЗів |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1.2-2.04 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампи | 20000 рік |
| Потребується потужність | 245 Вт |
| Тип лампи | Laser |
| Яскравість екрану | 6000 лм /(4800 ANSI lm) |
- Ціна: 90 950 ₴




