
Проєктор домашнього кінотеатру Acer H6546Ki FHD, 5200 lm, 1.48-1.62, WiFi
- Немає в наявності
- Код: MR.JW011.002
32 088 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Лампа | |
| Тип лампи | UHP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг кг |
| Вбудований динамік | 1 /3 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 91 x 322 x 225 |
| Клас пристрою | для домашнього кінотеатру, для презентацій, універсальний, офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1.48-1.62 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампи | 5000 рік |
| Потребується потужність | 290 Вт |
| Яскравість екрану | 5200 лм |
- Ціна: 32 088 ₴








