
Телевізор 75" Samsung Neo MiniQLED 8K 100Hz(Up to 4K 240Hz) Smart Tizen Black
- Немає в наявності
- Код: QE75QN950FUXUA
199 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Tizen |
| Користувальницькі характеристики | |
| SmartTV | 1 |
| Кількість USB | 3 шт/(2 x USB-A, 1 x USB-C) |
| Роздільна здатність екрана | 8K UHD (7680x4320) |
| Розмір діагоналі | 75 " |
| Тип телевізора | MiniQLED телевізор |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Частота розгортки, Гц | 100 /(Up to 4K 240Hz) |
- Ціна: 199 999 ₴






