
Кріплення ТВ з кутом нахилу KSL WMO-6241N 32-65"
- Немає в наявності
- Код: WMO-6241N
888 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 473 х 106 х 64 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Тип | настінне кріплення |
- Ціна: 888 ₴





