
Джерело безперебійного живлення Eaton 3P Ellipse 900VA/540W, 2xUSB charges+USB port, 3+1xSchuko
- Немає в наявності
- Код: 3P900UD
10 614 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон вхідної напруги | 160-284 В |
| Ефективна вихідна потужність | 540 Вт |
| Захист | захист телефонної лінії, захист ADSL/XDSL, захист Ethernet |
| Макс. вихідна потужність | 900 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 235 х 81 х 263 |
| Тип монтажа | настільний (desktop) |
| Тип пристрою | резервний (Off-line) |
- Ціна: 10 614 ₴









