
Планшет Doogee U10 10.1" 4ГБ, 128ГБ, 5060мА•г, Android, зелений
- Немає в наявності
- Код: 6924351647780
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Зелений |
| Модель процесора | RK3562 |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 514 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 4 ГБ /+ Up to 5GB Extended RAM |
| Додатково | акселерометр, G-сенсор |
| Діагональ екрана | 10.1 " /(HD, full angle) |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Модель відеокарти | Mali-G52 |
| Мультимедіа | гучномовець зі стереодинаміками |
| Обсяг ОЗУ | 128 ГБ |
| Порти підключення | 3.5 мм аудіо, OTG, USB Type-C |
| Роздільна здатність екрана | 800x1280/(~149 ppi) |
| Розміри | 245,3 x 163,3 x 9,9 |
| Слот для карт пам'яті | 1 /(TF up to 1 TB) |
| Тип екрана | IPS |
| Тип пристрою | планшет |
| Чохол в комплекті | 1 |
- Ціна: Ціну уточнюйте






