
Ноутбук Durabook S14 Standard 14" FHD AG Intel i5-1135G7, 16GB, F512GB, UMA, Win11P
- Немає в наявності
- Код: S4E1Q3AA3BXE
119 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Durabook S14 Standard - це міцний ноутбук з 14-дюймовим FHD антивідблисковим дисплеєм. Він оснащений процесором Intel i5-1135G7, що забезпечує високу продуктивність для роботи. Пристрій має 16 ГБ оперативної пам'яті та 512 ГБ SSD для швидкої обробки даних і зберігання файлів. Відеокарта UMA забезпечує базові графічні можливості. Ноутбук працює під управлінням операційної системи Windows 11 Pro, що робить його ідеальним для професійного використання в умовах екстремального середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durabook |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | 1135G7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрана | 14 " |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ/2 x 8GB |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Серія процесора | Core i5 |
| Тактова частота | 2.4 ГГц |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4/2400-3200MHz |
- Ціна: 119 999 ₴








