
Ноутбук HP EliteBook X Flip G1i 14" WUXGA Touch AG, Intel U7-258V, 32GB, F1TB, UMA, Win11P, синій
- Немає в наявності
- Код: BA0A4ET
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP EliteBook X Flip G1i 14" — це преміальний 2-в-1 пристрій з сенсорним WUXGA IPS-екраном з антибліковим покриттям для чіткого перегляду. Процесор Intel Core Ultra 7 258V з інтегрованою графікою UMA прискорює AI-задачі та багатозадачність. Оперативна пам'ять 32 ГБ та SSD 1024 ГБ дозволяють тримати кілька програм одночасно. Синій корпус пасуватиме до робочого столу. Windows 11 Pro додає інструменти для безпеки та співпраці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | 258V |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрана | 14 " |
| Кількість осередків батареї | 6 |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Призначення | Для бізнесу |
| Розподільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Серія відеокарти | Intel Arc |
| Серія процесора | Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS/400 nits, low power, 100% sRGB |
- Ціна: Ціну уточнюйте







