
Ноутбук HP EliteBook 8-G1i 16" WUXGA AG, Intel U7-258V, 32GB, F1TB, UMA, Win11P, сріблястий
- Немає в наявності
- Код: AD3T5ET
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | 258V |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Вага | 1.77 кг кг |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрана | 16 " |
| Кількість осередків батареї | 8 |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Призначення | Для бізнесу |
| Розподільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Серія відеокарти | Intel Graphics |
| Серія процесора | Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS/400 nits, low power, 100% sRGB |
- Ціна: Ціну уточнюйте





