
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16-G8 16" WUXGA IPS AG, Intel i5-13420H, 32GB, F1TB, UMA, DOS, сірий
- Немає в наявності
- Код: 21SH00K6RA
37 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 13420H |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Вага | 1.7 кг кг |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрана | 16 " /45% NTSC |
| Кількість ядер процесора | 8/4P + 4E |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ/2x 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Призначення | Для бізнесу |
| Розподільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Серія процесора | Core i5 |
| Тактова частота | 2.1 ГГц/P-core, 1.5 ГГц E-core |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
- Ціна: 37 999 ₴









