
Ноутбук Dream Machines RT5050-15 15.6FHD+ IPS, AMD AI 9 HX 370, 32GB, F2TB, NVD5050-8, DOS, чорний
- Немає в наявності
- Код: RT5050-15UA25
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | HX 370 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Вага | 1.99 кг кг |
| Виробник процесора | AMD |
| Діагональ екрана | 15.6 " /sRGB100% |
| Модель відеокарти | 5050 |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ |
| Обсяг відеопам'яті | 8 ГБ |
| Призначення | ігровий, споживчі |
| Розподільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Серія процесора | Ryzen AI 9 |
| Тактова частота | 2 ГГц |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5/(5600 MHz) |
| Тип пам'яті | VRAM |
- Ціна: Ціну уточнюйте




