
Ноутбук Dream Machines RG4060-15 15.3WQXGA IPS, Intel i7-14650HX, 32GB, F1TB, NVD4060-8, DOS, чорний
- Немає в наявності
- Код: RG4060-15UA48
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | 14650HX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Вага | 2.05 кг кг |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрана | 15.3 " |
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Модель відеокарти | 4060 |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ |
| Обсяг відеопам'яті | 8 ГБ |
| Призначення | ігровий, споживчі |
| Розподільна здатність дисплея | 2560x1600 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Серія процесора | Core i7 |
| Тактова частота | 2.2 ГГц |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип матриці | IPS/sRGB 100% |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5/(4800 MHz) |
| Тип пам'яті | VRAM |
- Ціна: Ціну уточнюйте


