
Rudes 3FRESH 1200 (1,1-110/30-0,92) (кабель 50 м)
- Немає в наявності
- Код: 2200000060556
7 524 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18.6 |
| Висота подавання | понад 100 м |
| Габарити (В*Ш*Г) | 1385*78 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Діаметр | 1" |
| Діаметр ПЕ | 1" |
| Діаметр свердловини, мм | від 80 до 100 мм |
| Харчування | від мережі |
| Застосування | Побутовий |
| Захист сухого ходу | немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна об'ємна подача | до 3 м³/год |
| Максимальна об'ємна подача, м³/год | 2.8 |
| Максимальний напір, м | 125 |
| Матеріал робочого колеса | ацетатна смола |
| Напруга мережі, В | 220 |
| Наявність автоматики | немає |
| Потужність насоса | від 1 до 2 кВт |
| Потужність насосу, Вт | 1150 |
| Призначення | Для свердловин |
| Принцип дії | багатоступінчатий |
- Ціна: 7 524 ₴
