
4SR15/24-PD
- Немає в наявності
- Код: 494L9324AX
80 274 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 46 |
| Висота подавання | понад 100 м |
| Габарити (В*Ш*Г) | 2296*98 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Діаметр | 2" |
| Діаметр ПЕ | 2" |
| Діаметр свердловини, мм | від 113 до 130 мм |
| Харчування | від мережі |
| Застосування | Промисловий |
| Захист сухого ходу | немає |
| Країна-виробник | Італія |
| Максимальна об'ємна подача | від 10 до 25 м³/год |
| Максимальна об'ємна подача, м³/год | 22.5 |
| Максимальний напір, м | 150 |
| Матеріал робочого колеса | ацетатна смола |
| Напруга мережі, В | 380 |
| Наявність автоматики | немає |
| Потужність насоса | від 5 до 10 кВт |
| Потужність насосу, Вт | 7500 |
| Призначення | Промисловий |
| Принцип дії | відцентрові |
- Ціна: 80 274 ₴
