
Електрична зубна щітка Xiaomi Oscillation Electric Toothbrush Pro EU purple
- Немає в наявності
- Код: BHR07ZXEU
1 798,21 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Технологія чищення | Звукова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Зубна щітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономність | до 180 днів |
| Дисплей | LED-дисплей |
| Захист від вологи | IPX8 |
| Комплект постачання | Зубна щітка; кабель Type-C; 2 насадки |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Oscillation Pro |
| Напруга | 3.7 V |
| Порт для заряджання | Type-C |
| Міцність | 2.5 W Вт |
| Режими | Стандартний / м'який / індивідуальний / глибокий |
| Розміри | 251 × 27.8 × 29.5 мм |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Колір | Purple |
| Час заряджання | 6 років |
- Ціна: 1 798,21 ₴




